KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9851407
nr 985 1407
Erik Forsman
(1916-1976)
Akvarell, Erik Forsman (1916-1976), signerad, Julmotiv, motivet: 8x35
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:21:29
300 kr